האם בניית אתרים מגדילה באופן משמעותי את הכנסותיו של בית העסק?

במהלך חייו של עסק, צריך הוא לשווק ולהביא לקוחות חדשים אל פתחו בכל עת. משכך עבודת השיווק נמשכת כל הזמן והתחרות הופכת ליותר ויותר מאתגרת.

אחד המקומות בהם מתחרים עסקים על ליבם של לקוחות חדשים הנו האינטרנט. בניית אתרים עבור בית עסק הינה פעולת חובה עבור כל מי שחפץ להתקדם עם המודרניזציה ולהיות היכן שכולם כבר נמצאים.


האם בניית אתר תגדיל לי באופן ניכר את ההכנסות לעסק?

בניית אתרי אינטרנט איננה משימה פשוטה. על אתר האינטרנט של החברה/עסק להיות אפקטיבי ברמת התכנים אותם הוא מציג, להיות נוח וברור לגלישה ולהיות אתר מזמין (מושך ויזואלית ותכנית) ושיווקי מספיק כדי לגרום לגולש להתקשר ולברר אודות השירותים המוצעים או לרכוש את שירותי החברה הלכה למעשה באופן מקוון.

למה לבחור לבנות אתר עם המומחים של קורנגה?

כיום קיימות חברות רבות המציעות שירותי בניית אתרים, קידום אתרים. הטכנולוגיה מציעה מקומות רבים היכולים להקים אתר אינטרנט בקלות ובמהירות. אולם כפי שנכתב, מומלץ מאוד להשקיע מחשבה עמוקה בנראות האתר, שכן יהיה הוא "הפנים" של החברה שלנו. כמו שכל עסק חייב בהקמת לוגו בו הוא משקיע זמן מחשבה וכסף, כך גם באתרים אותם הוא ייבנה עבורו.

חברת קורנגה, הינה חברה לבניית אתרים וקידום אתרים ברשת הפועלת בזירת השיווק הדיגיטלי בישראל ובחו"ל, כבר משנת 2002 ומהווה את אחת מחלוציות התחום בארצנו.

החברה מלווה ותומכת בחברות, עסקים וארגונים רבים- מכל התחומים, אשר מעוניינים להציג את מרכולתם ושירותיהם ברחבי הרשת, בצורה חכמה,יעילה ונכונה, באמצעות שיווק דיגיטלי ממוקד ומקצועי.

לדוגמה, אתר אינטרנט הנבנה כהלכה צריך להיות מאופיין בצורה נבונה כבר בשלבי התכנון הראשוניים- הן בפן העיצובי והן בפן הפנוקציונאלי.

לאחר מכן בשלב עיצוב האתר, יישלחו ללקוח סקיצות לתבניות עיצוב (Templates) מובילים, עם אפשרות ליצור תבניות "Custom made" שיתפרו במיוחד עבור הצרכים המיתוגיים-שיווקים של העסק ולפי טעמכם העיצובי. עם קבלת האישור ממכם (בדרך כלל לאחר מספר סשנים של תיקונים קטנים יותר או פחות), המתכנתים שלנו יתחילו בעבודה המעשית על הקמת האתר ונעשה מולכם מספר שיחות תוך כדי התקדמות בתהליך ההקמה, כדי לראות שהדברים מקבלים את הצורה שייחלתם לה וכדומה.
כיום עם הפיתוחים החדשים בעולם האונליין, חשוב מאוד להיות בחזית הטכנולוגיה כדי להעניק שירות מצויין. בחברת קורנגה מקימים אתרים בשפה התכנותית הנכונה עבור כל בית עסק. כלומר, שפת קוד אשר תוכל לדבר עם מנועי חיפוש, רשתות חברתיות שונות וכן תהווה תשתית איכותית ברמה המקצועית באתר.

מכיוון שכיום עולם בניית אתרים חשוף גם עבור עצמאיים אשר יודעים את העבודה, מוטב כי באם נרצה להקים אתר ברמה גבוהה נפנה לחברה מקצועית.

קורנגה, על צוותה המקצועי ומנוסה, תדע לתת עבור העסק שלכם, שירות ועבודה מעל ומעבר לקיים בעולם השיווק הדיגיטלי כיום. היתרון שבהקמת אתר באמצעות חברה הממוקדת למטרה זו, הוא שהביטחון בתוצר ובשירות יהיה גבוה יותר.

חברות כגון קורנגה עם שנות ניסיון כה רבות (20 שנות פעילות), תדע לכוון, לייעץ, להציג ולפתח את כל מה שתרצו- במקצועיות, שירותיות וסבלנות.

למידע בנושא: הקמת אתרי תדמית

קדמו את העסק שלכם להצלחה>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך לקדם חנות בגוגל ? מאמר מהמומחים של קורנגה

איך לקדם חנות בגוגל ?

תוכן עניינים פרסום חנות בגוגל היא דרך מצוינת לקדם את העסק שלכם באינטרנט. החנות מאפשרת לכם להציג את המוצרים שלכם בצורה מסודרת ומושכת בתוך הנכס

קרא עוד »
ניהול מוניטין בפייסבוק - קורנגה בע"מ

ניהול מוניטין בפייסבוק

תוכן עניינים בעשור האחרון או קצת יותר, אנו חולקים את חיינו ברשתות חברתיות, מעלים תמונות, סיפורי חיים, פוסטים נוקבים עם טענות ומענות, פירגונים לספקי שירות

קרא עוד »