איך בוחרים מקדם אתרים ?

בניית אתרים מקצועית - קורנגה נתניה

תוכן עניינים

עסקים וחברות נעזרים בגופים חיצוניים בחיי היומיום העסקיים שלהם. חלק מאותן חברות צד שלישי מספקות מוצרים וחלקן מעניקות שירותים למטרות שונות. כאשר מדובר בשיווק באינטרנט, נוכל למצוא חברות קידום אתרים המציעות מהידע והניסיון שלהם בתחום מרתק זה. כמעט כל בית עסק המשתמש באינטרנט למטרות שיווק ומכירה הינו בעל אתר. את האתר עליו יהיה לקדם במעלה תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש (ובראשם Google), כדי לזכות בכמה שיותר חשיפה מצד לקוחות רלוונטיים ואיכותיים.

בעולם הדיגיטלי של היום, קידום אתרים הוא חיוני להצלחת כל עסק. אתר אינטרנט שאינו מופיע בתוצאות החיפוש הראשונות של גוגל פשוט לא יזכה לתשומת לב, ולכן יפסיד לקוחות פוטנציאליים רבים.

מקדמי אתרים טובים יהיו אלו אשר ידעו להעריך את העבודה שלפניהם בצורה טובה – קרי לבנות תוכנית אסטרטגית לקידום הנכסים הדיגיטליים של הלקוח וליישמה בפועל בצורה מצוינת. לשם כך, כל עסק מצפה- בצדק, לבחור את מומחה הקידום הטוב ביותר עבור הגדלת קהל לקוחותיו ומכירותיו.

מהן הציפיות המקצועיות-ריאליות ממקדם אתרים מוסמך ומקצועי ?

תהליכי קידום אתרים בגוגל דורשים בראש ובראשונה הבנה עסקית ומערכתית יחד עם יכולות אנליטיות גבוהות. תכונות אלו נדרשות לשם ניתוח הנתונים הקיימים בטרם הקידום החל, עד לסיומו שם גם תידרש עבודת ניתוח תוצאות. בנוסף, אל לנו לשכוח כי למילים ולביטויים אותם נקדם במנוע החיפוש חשיבות רבה גם כן. ביצוע מחקר מילות מפתח חייב להתבצע בצורה מתודולוגית בכפוף לצרכי הלקוח, (קרי בעלי האתר). בנושא זה חשוב להתעכב משום שתחילת הדרך השפעות מרחיקות לכת על המשך הקידום.
מקדמי אתרים חייבים להבין כי עבודתם משליכה על הפעילות העסקית של כל חברה עבורה הם עובדים. עובדה זו צריכה להימצא לנגד עיניהם כאשר בוחרים יחד עם בעלי העסק את הביטויים המקודמים, משני את קוד האתר בהתאם לצרכים הטכנולוגיים, או מזינים תוכן רלוונטי עבור הלקוח בכדי לעבות את הרלוונטיות לגולשים.

את שלל התכונות אותן הזכרנו נוכל למצוא רק אם נקיים פגישות מקדימות ופרודוקטיביות עם הגורמים המקצועיים. או אז נוכל לבדוק האם עומדים בפנינו מקדמי אתרים איכותיים למודי ניסיון או שמא אותם אנשים והחברות אשר עומדות בפניהם, פחות מתאימים לנו. יחד עם זאת יש לוודא כי התקציב העומד ברשותנו לצרכי הקידום הינו מספיק להגעה אל כל המטרות והיעדים. בחלק מהמקרים, נידרש לתופסת תקציב עבור הוספת מילות מפתח לקדם, או שניתקל בקשיים טכנולוגיים אשר ידרשו מאתנו להוסיף עלויות לתיקון מבנה האתר או הוספת תכנים מקצועיים בתחום המדובר ועוד.

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור חברת קידום אתרים:

1. הגדירו את הצרכים שלכם:

לפני שאתם מתחילים לחפש מקדם אתרים, חשוב להבין מה אתם רוצים להשיג באמצעות קידום האתר. האם אתם רוצים להגדיל את התנועה לאתר? לשפר את דירוג האתר בתוצאות החיפוש? להגדיל את המכירות?

הגדרת מטרות ברורות תעזור לכם לבחור מקדם אתרים עם ניסיון ומומחיות בתחום הרלוונטי.

2. עשו מחקר:

חפשו מידע על מקדמי אתרים שונים. קראו חוות דעת של לקוחות, בדקו את תיק העבודות שלהם וודאו שהם מתמחים בתחום שבו אתם זקוקים לעזרה.

3. פגישה אישית:

פגישה עם מקדם אתרים תאפשר לכם להתרשם ממנו באופן אישי, לשאול שאלות ולקבל תשובות מקצועיות. שימו לב לכימיה ביניכם וודאו שאתם מרגישים בנוח לעבוד איתו.

4. בקשו הצעת מחיר:

הצעת המחיר צריכה לכלול פירוט של כל השירותים שיוצעו לכם, עלויות ותוכנית עבודה מסודרת. שימו לב להצעות שנראות זולות מדי, וייתכן שאינן כוללות את כל השירותים הדרושים.

5. ודאו שהמקדם משתמש בשיטות עבודה "לבנות":

"קידום אתרים שחור" עלול להוביל להורדת האתר שלכם מתוצאות החיפוש. ודאו שהמקדם משתמש בשיטות עבודה "לבנות" בלבד, תוך התמקדות ביצירת והעלאת תוכן איכותי ובניית קישורים טבעיים.

לסיכום

יהיה זה נכון לומר כי, תכנון נכון של קידום האתר שלנו, אשר יתבצע ע"י מקדם אתרים מוסמך, יהווה פתח להצלחה שתתבטא בעלייה במיקומי תוצאות החיפוש ובטווח הרחוק גם לעלייה בהכנסות החברה עצמה.

קורנגה – חברת קידום אתרים מובילה

קורנגה היא חברת קידום אתרים מנוסה ומקצועית, המספקת מגוון רחב של שירותים לעסקים מכל הגדלים והענפים. צוות המומחים של קורנגה יבנה עבורכם אסטרטגיית קידום אתרים מותאמת אישית, שתסייע לכם להשיג את המטרות העסקיות שלכם.

לקורנגה ניסיון רב בתחום קידום אתרים, והיא משתמשת בשיטות עבודה "לבנות" בלבד. החברה ידועה בזכות השירות האישי והמקצועי שהיא מעניקה ללקוחותיה, תוך הקפדה על שקיפות מלאה לאורך כל התהליך.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר, צרו קשר עם קורנגה עוד היום!

Picture of אלעד גושקס

אלעד גושקס

מומחה SEO, קידום אתרים בחברת קורנגה

קדמו את העסק שלכם להצלחה>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסרת אזכורים שליליים - קורנגה בע"מ

הסרת אזכורים שליליים

תוכן עניינים "הסרת אזכורים שליליים" באינטרנט, הינה חלק מתהליך שלם הנקרא "ניהול מוניטין ברשת" ומדבר על דחיקת האזכורים השליליים על אותו אדם/ חברה / מותג

קרא עוד »