הקמת אפליקציות 📱

הקמת אפליקציות - קורנגה

עולם העסקים נמצא במירוץ אחר אפליקציות שונות ומגוונות, כאשר מבחינת לקוח הקצה, התועלת שלו מפיתוח האפליקציות היא: שיפור איכות חייהם וקבלת מענה ממשי לצרכיהם היומיומיים בזכות תכונות התוכנות הללו ומן הצד השני, האינטרס של מקימי האפליקציות, היא כמובן לספק מוצר מיוחד וטוב, אשר יחצר עבורם את האקזיט היוקרתי הבא (ואת הכסף הענק שמגיע איתו). אפליקציה טובה תפשט ותקל על המשתמשים בה את חיי היום יום על מנת שהם בתמורה ימשיכו להשתמש בה יותר ויותר ולמשך תקופה ארוכה כל האפשר ואף ישקיעו בה כסף ( במידה וההרשמה לשירות האפליקציה היא בתשלום או במקרה של אפליקציות חינמיות, מכל מיני הרחבות שימוש של האפליקציה אשר עולות כסף).

כאשר הנתונים מעידים על נטישה עזה בקרב אלה המורידים אפליקציה חדשה במהלך שלושת הימים הראשונים להורדה (78%) אי אפשר להשאר אדישים ולבנות על נאמנות הגולשים או עד כמה האפליקציה מושכת את העין ו/או ידידותית למשתמש.

חשוב מאד לפתח אפליקציה אשר תיתן מענה אמיתי לצורך כלשהו או תסייע לנו בחיי היום יום, דוגמת תוכנת ניווט, תוכנת מסרים מיידים וכו'. אפליקציות אלו הן השורדות האמיתיות בקרב המשתמשים, כאשר במציאות רובן המכריע של הפיתוחים הללו מוצאים דרכם לבית הקברות של של אנדרואיד ואפל.

החלטתם לפתח אפליקציה, איך מתחילים?

תחילתה של הקמת אפליקציה צריך להיות סביב השאלה: מה השימוש המיועד של האפליקציה שנרצה לפתח? איזה ערך היא מעניקה למשתמשים? ועל איזה צורך היא עונה?
על מנת לענות על שאלות אלו ולסייע בהכוונתכם בצורה מיטבית, נשמח להיפגש איתכם 😊

כמה זמן ממוצע לוקחת הקמתה של אפליקציה?

פרויקט ממוצע לפיתוח אפליקציה לוקח באזור החצי שנה, תלוי רבות במידת השיתופיות שלכם מולנו.
אנו מודעים לכך שבחברות וארגונים גדולים,קבלת החלטות מגיעה משרשרת ארוכה של גורמים ולכן לוקחת זמן לא מבוטל, רבל למען טובתכם, מוטב שהרבה אנרגיות יופנו לצורך זירוז התהליך.

סיפור לקוח- פיתוח אפליקציה:

אחד מלקוחותינו (בעל רשת חנויות) פנה אלינו בבקשה להקים עבורו אפליקציה אשר תסייע לאנשי המכירות שלו לקבל מידע אמין ומהיר בזמן אמת כאשר הם בתהליך מכירה מול לקוחות פוטנציאלים.

בבסיס הרעיון הייתה האפשרות לקבל זמינות מלאי/צבעים/מידות לגבי סלונים, חדרי שינה וריהוט לבית. הבעיה צצה כאשר סוכני המכירות נאלצו לנטוש את הלקוחות ולרוץ למחשב על מנת לספק תשובות ללקוח.

לכן פיתחנו במיוחד ללקוח אפליקציה קלה ונוחה לשימוש ולתפעול אשר בבסיסה יישום הרעיון בשיטת"Keep it simple"

האפליקציה נבנתה כמבוססת web ולכן אינה נדרשת לאישורי החברות הגדולות על מנת לעלות אותה לחנות(מה גם שהאפליקציה אינה מיועדת לציבור הרחב).

בתוך כ-3 שבועות הקמנו מערכת קלה ונוחה לשימוש אנשי המכירות ולמתפעל האפליקציה, מצד סוכני המכירות הם מקבלים במהירות תשובות לגבי זמינות המלאי,צבעים וכו'. כל זאת מבלי לנטוש את הלקוח באולם התצוגה ובמלי לרוץ הלוך ושוב למחשב הנייח.

מבחינת מתפעל האפליקציה, הוא אינו תלוי מיקום/מקום/מכשיר אלא יכול להעלות מכל מכשיר ובכל עת מלאי חדש, זמינות המוצרים, שינוי מחירים ולמעשה כל פעולה אחרת לה יידרש.

היום, כשנה וחצי לאחר הקמתה קיבלנו פנייה ממספר גופים דומים המבקשים כי נפתח להם אפליקציה דומה אשר תותאם למוצרים ולצרכים שלהם.

על ידי חשיבה יצירתית הצלחנו להוזיל עלויות בעשרות אלפי שקלים ללקוחות, חסכנו זמן פיתוח יקר וחוסר שביעות רצון לקוח בכך שהוא לא נאלץ יותר לחכות חודשים רבים עד להקמת אפליקציה.

צוות הפיתוח של קורנגה עובד בצמוד לסטודיו שלנו ובכך אנו מאחדים כוחות בחשיבה מקורית ויצירתית על מנת למצוא את הפתרון הראוי והטוב ביותר עבור הלקוח.

קדמו את העסק שלכם להצלחה>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך להפוך עסק למותג ? מאמר מאת קורנגה חברת שיווק דיגיטלי

איך להפוך מעסק למותג?

תוכן עניינים   הזירה התחרותית התובענית והצפופה מחייבת עסקים לחשוב באופן יצירתי, מחוץ לקופסא, לחדש כל הזמן לקהל לקוחותיהם ולשדרג את הפעילות העסקית בדרך שתאפשר

קרא עוד »
הקמת אפליקציות - קורנגה

הקמת אפליקציות 📱

עולם העסקים נמצא במירוץ אחר אפליקציות שונות ומגוונות, כאשר מבחינת לקוח הקצה, התועלת שלו מפיתוח האפליקציות היא: שיפור איכות חייהם וקבלת מענה ממשי לצרכיהם היומיומיים

קרא עוד »